Ana Sayfa Gündem 28 Ekim 2019 76 Görüntüleme

Yüzlerce Fidan Toprakla Buluştu

Bandırma Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi, Bandırma Rotary Kulübü ve Bandırma Lions Kulübü’nün işbirliğiyle oluşturulan Cumhuriyet Ormanı Fidan Dikme etkinliği yoğun ilgi gördü.
TOKİ Konutlarında gerçekleşen etkinlikte Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ADD Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat, Bandırma Lions Kulübü Başkanı Selim Panç, Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Fatma Sibel Salı ve çok sayıda STK Üyesi, gençler ve vatandaşlar yer aldı.
Fidan dikimi öncesi yapılan etkinlikle ilgili görüşlerini belirten Başkan Tolga Tosun: “Bugün burada birçok Sivil Toplum Örgütünün çok sayıda temsilcileriyle, gençlerimizle ve vatandaşlarımızla çok anlamlı bir etkinlik için bir aradayız. Bu anlamlı etkinlikte yüzlerce fidan toprakla buluşacak ve bu alanda çok güzel bir hatıra ormanı ortaya çıkmış olacak. Bu yıl Cumhuriyetimizin ilanının 96. Gurur yılı nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Cumhuriyet Ormanı etkinliğinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından fidan dikimine geçildi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil